Корзина
18 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Бесплатная доставка всех теплиц+подарки капельный полив 
УкраинаВинницкая областьВороновицаМолодежная 53 (территория Агромаш,завод теплиц Профиль-М)
+380976985995
+380509186277
+380630345658
Все для Вашей дачи от компании Teplicathermos
Корзина

Бізнес план тепличне господарство

Бізнес план тепличне господарство
Сьогодні тепличне вирощування різних видів сільськогосподарських культур являє собою дуже вигідний бізнес. Цей вид підприємницької діяльності характеризується швидкою окупністю і дуже високою рентабельністю. Щоб зайнятися цим бізнесом швидко і без зайвих витрат необхідно на першому етапі розробити бізнес-план в якому потрібно врахувати всі вкладення, окупність та прогнозований прибуток.

З чого починати потрібно тепличний бізнес?
Першим кроком на шляху до тепличного виробництва стає вибір ділянки під будівництво теплиці. Основні параметри, на які потрібно звернути увагу при виборі земельної ділянки наступні: наявність центрального водопостачання або, принаймні, наявність неподалік розташованого природної водойми, а також наявність гарних і зручних під'їзних шляхів. Величезне значення при організації бізнесу має зведення теплиць. На сьогоднішній день існує велика кількість вже готових конструкцій, встановлення яких не займе багато часу. У разі якщо не дозволяє обсяг фінансування теплицю можна зібрати своїми силами
Після встановлення теплиць варто продумати асортимент майбутньої продукції. Зазвичай у теплицях займаються вирощуванням помідорів, огірків іноді зустрічається тепличне вирощування зелені і кабачків. Приймати рішення з приводу вирощуваного різноманітності сільськогосподарської продукції варто виходячи з кліматичних особливостей місцевості та споживчого попиту на продукцію. Невелика тепличне господарство цілком можуть обслуговувати два найманих працівника, які знайомі зі специфікою роботи в теплиці.

Які обсяги вкладень потрібно провести і яка окупність тепличного бізнесу?
До одноразовим витрат можна віднести придбання необхідного комплекту устаткування, придбання самої теплиці та її монтаж. Плата за оренду земельної ділянки, заробітна плата працівників відносяться до витрат щомісячним. Можна провести приблизний розрахунок коштів на організацію тепличного бізнесу в перший рік:

Оренда ділянки складе близько трьох з половиною тисяч доларів в рік.
Покупка і установка теплиці приблизно дорівнює п'яти тисячам доларів.
Заробітна плата робітникам - близько восьми тисяч.

Суму доходу, дуже важко встановити, оскільки вона залежить від багатьох факторів - типу продукції, її ціни на ринку, особливостей клімату. У деяких регіонах при організації тепличного виробництва є можливість отримувати до чотирьох урожаїв в рік. При такій інтенсивності виробництва окупність у будь-якому випадку складе менше року.

Які документи потрібно мати для початку тепличного виробництва сільськогосподарської продукції?

Якщо ви маєте земельна ділянка в приватній власності, то в такому разі, жодних документів не потрібно для зведення теплиць. Для реалізації своєї продукції достатньо довідки з місцевих органів влади про те, що ви є власником ділянки, на якій розташовані теплиці.

В ситуації, коли ви залучаєте додаткових робітників, Вам потрібно буде зареєструватися в якості індивідуального підприємця або створити приватне сільськогосподарське підприємство.

За умови створення великого тепличного комплексу краще зареєструватися фермером. Для цього подається заявка врайгосадминистрацию і після цього районна рада приймає рішення про реєстрацію Вас як фермера. 

Де краще всього організувати тепличний бізнес?
Для організації кліпу пластина бізнесу найбільше підходять південні райони. Для нормального росту рослин і одержання від них якісної продукції необхідний стабільний полив. Якість води суттєво впливає на якість продукції, тому варто перед початком робіт провести аналіз води на якість і відповідність певним нормам. 
Місце установки теплиці повинно добре освітлюватися сонцем, як взимку, так і влітку. Слід забезпечити місце розташування теплиць хорошими під'їзними шляхами. При наборі персоналу для обслуговування варто дотримуватися наступного правила: невелику теплицю можуть цілком обслужити 2-3 працівника, для великих теплиць набір ведеться з розрахунку 9-11 чоловік на гектар тепличного господарства. Для реалізації готової продукції варто вивчити ринок ще до запуску виробництва. 
Потенційні клієнти - супермаркети, магазини, овочеві ринки. Здійсніть невелике дослідження ринку, з'ясуйте, вирощуванням якої продукції займаються ваші конкуренти. Для реалізації своєї продукції варто укласти договори на поставку продукції з кількома супермаркетами. Для цих цілей потрібно буде свою продукцію сертифікувати, отримати сертифікат якості. 
Тепличне господарство цілком може стати одним з найбільш популярних видів підприємницької діяльності.
Предыдущие статьи